Sinu park. Sinu meri. Sinu kodu.

Kiikri Residentside elamukvartal paikneb vaieldamatult ühes Tallinna kõige ilusamas asukohas Kadrioru pargi veerel ja Tallinna lahe ääres, kust saab alguse ka maaliliste linna- ja merevaadetega Pirita promenaad. Kõik hooned on projekteeritud sobituma nii pargiroheluse kui kvartalisisese kodususega.

Kiikri Residentside esimese etapi kolm maja aadressil Kiikri 2 valmisid 2019. aasta suveks.

Järgmine etapp, korterelamu Tuukri 25 valmib 2021. aasta alguseks ja koosneb 28 korterist. Tutvu korteriplaanide ja hindadega siin.

Kiikri Residentside suurimaid eeliseid on asukoht, mis pakub vaikust ja rahu keset linnamelu. Sinu kodu ümbritsevad valgustatud kergliiklusteed, pargirajad ja mereäärne promenaad. Parim koht jalutuskäiguks ja rattasõiduks, et nautida kauneid merevaateid.

Kadriorus on ka rohkelt kultuuri- ja maitseelamusi pakkuvaid restorane, kohvikuid ja muuseume. Vaid jalutuskäigu kaugusele jäävad sündmustest tulvil Tallinna lauluväljak, KUMU ja ajalooline Kadrioru park erinevate vaatamisväärsustega.

Sinu park. Sinu meri. Sinu kodu. Sinu park. Sinu meri. Sinu kodu.

Kodu igas suuruses ja igale maitsele

Kiikri Residentside elamutes leiavad endale täiusliku kodu nii suured pered kui väiksemad leibkonnad. Valikus on 2- kuni 4-toalised hästi läbimõeldud planeeringuga korterid.

Korterite sisekujunduses on eelistatud minimalistlik joon, mis annab igale koduostjale võimaluse lasta oma fantaasial vabalt lennata. Värvide ja materjalide valikuga moodustub harmooniline üldpilt, kuhu igaüks saab lisada oma isikupära. Korterite pärlid on suured ja avarad aknad, mis muudavad kodud valgusküllaseks.

Kõigi hoonete arhitektuuris on kasutatud rohkelt naturaalseid ja vastupidavaid materjale - suured aknad ja klaaspinnad, mis toovad tuppa palju valgust; naturaalse graniitkiviga fassaad, mis loob majale tõeliselt väärika, ent tänapäevase välimuse.

Targad lahendused, tark eluviis

Kõigis Kiikri Residentside kodudes on Loxone nutikodu süsteem, mis aitab optimeerida korteri kütet ja ventilatsiooni. Lisaks saad oma nutiseadmest avada hoone välisust või puhkusele minnes lülitada ka kodu mugavalt puhkerežiimile.

Majade all paikneb soe maa-alune parkla, kuhu on võimalik lisatasu eest tellida ka oma parkimiskoha juurde elektriauto laadimispunkt. Küsi täpsemat infot Metro Capitali müügimeeskonnalt.

Kõik majad on ehitatud ka keskkonnasõbralikke materjale ja lahendusi kasutades. Näiteks terrasside ja rõdude põrandatel on kasutatud 100% taaskasutatav ja ilmastikukindel puitkomposiit laudist. Hoonete katustele on aga loodud päikesepaneelidest elektrijaam, mille toodetud rohelist energiat tarbivad majaelanikud sama hinnaga, mis võrgust ostetavat tavaenergiat.

Kiikri Residentside müügiinfo

Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust