Sinu park. Sinu meri. Sinu kodu.

Kiikri Residentsid tunned juba kaugelt ära pikkade ja avarate terrasside järgi, mis pakuvad võrratuid vaateid merele ning Kadrioru lopsakale pargile. Siinne hoonestus sulandub ümbruskonna rohelusse. Raudväravate asemel pakub privaatsust hoopis kaunilt kujundatud haljasala.

Hinnatud arhitekti Illimar Truverki projekteeritud hooned peegeldavad oma seintel lummava ümbruskonna võlusid. Selle fassaadil on kasutatud puidu ja kivi sooja kombinatsiooni ning laiu klaaspindu, mis toovad igasse tuppa päikesesära.

Kiikri Residentsid koosnevad kolmest hoonest, mille ehitustetegevus käib etapiti. 2016 a. oktoobris alustasime Kiikri A maja ehitustegevust.

I etapis valmib Kiikri A maja - ehitustööd lõppenud

II etapis valmib Kiikri B maja - ehitustööd lõppenud

III etapis valmib Kiikri C maja - suvi 2019

 

Kiikri Residentside üks parimaid omadusi on asukoht, mis pakub vaikust ja rahu keset linnamelu. Sinu kodu ümbritsevad valgustatud kergliiklusteed, pargirajad ja promenaad. Jaluta siin hämaral õhtu­tunnil või naudi värskendavat jalgrattasõitu mere kaldal. Sul on täiuslik võimalus tegeleda tervisespordiga vabas õhus, kodust kaugele minemata.

See on kodu, kus võid panna aja peatuma. Istuda terrassil, kuulata merekohinat ja võtta aeg iseendale.

Kadriorus on rohkelt kultuuri- ja maitseelamusi pakkuvaid restorane. Vaid jalutuskäigu kaugusele jääb ka sündmustest tulvil linn ning töölesõit võtab siit samuti vähe aega. Alumisel korrusel on äripinnad väikeettevõtluseks, kuhu valime Sinu igapäevaelu mugavusi toetavad teenusepakkujad.

Sinu park. Sinu meri. Sinu kodu. Sinu park. Sinu meri. Sinu kodu.

Kodu, mis loob harmooniat

Kadriorus, Kiikri 2 aadressil paiknevates Kiikri Residentsidest võid leida täiusliku kodu oma suurele või väiksemale perele. Valida saad 2-, 3- ja 4-toaliste hästi läbimõeldud korterite vahel.

Tubade sisekujunduses oleme jälginud minimalistlikku joont, mis lubab Sinu fantaasial vabalt lennata. Samas loob värvide ja materjalide valik üldilmest ühtse ja harmoonilise pildi.

Korterite pärlid on avarad, üle kahe meetri kõrgused aknad ning nende taga laiuvad uhked terrassid, mis lasevad ümbritseval loodusel saada osaks Sinu igapäevaelust.

Targad lahendused, tark eluviis

Majad on ehitatud keskkonnasäästlikkust silmas pidades. Katustel paiknevad päikesepaneelid. Päikesepaneele hakkab haldama arendaja poolt valitud ettevõte, mis võtab paneelide hoolduskulud ja igapäevase majandamise enda kanda. Majaelanikel on võimalik päikesepaneelidest toodetavat elektrienergiat osta soodsamatel tingimustel. Nii säästab iga Kiikri elanik raha ja hoiab keskkonda.  Lisatasu eest saad parkimiskoha juurde tellida elektriauto laadimispunkti. Soojas maa-aluses parklas on mõnus parkida ka külmade ilmade saabudes. Kuumal suveajal seevastu hoiavad toa jahedana päikesekaitse faktoriga klaasid.

Energia paremaks juhtimiseks võid kasutada seinas paiknevate kontrollerite abi. Sa saad reguleerida kütet ja ventilatsiooni nii nagu Sulle meeldib. Kõike seda võid teha ka oma mobiilseid seadmeid kasutades.

Kiikri Residentside müügiinfo

Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust