Sisekujundus

Inspireeriv hele

Lase end lummata avarusest ja helgusest.

See on siseviimistlus, mis on inspireeritud loomuliku valguse särast. Neutraalne hele pakub Sulle sisustamisel täielikku kunstilist vabadust, sest võimaldab kombineerida julgete värvide ja vormidega aksessuaare.

Ühtlane puhasvalge toon katab seinu nii elu- kui vannitoas, sidudes korteri läbimõeldud tervikuks. Eluruumide põrandaid kaunistab kreemjas kvaliteetne puitparkett, mis lisab värvilahendusse soojust. Heleda valguse sära toob Sinu koju harmoonia ja rahulolutunde.

Vaata detailset kirjeldust (PDF)
Inspireeriv hele Inspireeriv hele
Inspireeriv hele Inspireeriv hele Inspireeriv hele Inspireeriv hele

Elegantne tume

Naudi tumedate toonide ajatut elegantsi.

See on siseviimistlus, mis mängib oskuslikult kontrastidega. Soliidne tume mõjub kodus moodsalt, samas kui heledad toonid toovad tuppa valguse sära. Vastanduvad värvid annavad kodule väärika, kuid hubase ilme.

Heledate seinte kõrval lisab tubadesse hubasust Tarkett Shade Tamm Cumin parkett. Vannitoale annavad eksklusiivse ilme massiivsed graniithallid seina- ja põrandaplaadid. Üldilme paistab julge, ent peen.

Vaata detailset kirjeldust (PDF)
Elegantne tume Elegantne tume
Elegantne tume Elegantne tume Elegantne tume Elegantne tume

Põhjamaiselt karge

Kodu, mis jutustab loo.

See on viimistlus, mis tõstab esile eestiaegse/skandinaavia sisekujunduse parimaid pärle. Materjalide ja värvide valik peegeldavad Kadrioru väärikat ja ajaloohõngulist keskkonda.

Põhjamaiselt karge paketi elavamaks väljenduseks on šikk kalasabaparkett, mis oma pehmete toonidega tekitab kodus sooja tunde. Mahedad ning elegantsed beežid ja hallid toonid muudavad toad helgeks ja suursuguseks. See on ajatu iluga kodu.

Vaata detailset kirjeldust (PDF)
Põhjamaiselt karge Põhjamaiselt karge
Põhjamaiselt karge Põhjamaiselt karge Põhjamaiselt karge Põhjamaiselt karge

Kiikri Residentside müügiinfo

Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust