Kodu, mis hingab Sinu rütmis

Sinu uus kodu on energiasäästlik ja kuulub A-energiaklassi. See tähendab, et hoone aastane arvestuslik energiakulu on madalam kui 100kWh/m2.

Tuukri 25 korterelamu koosneb 28 korterist ja valmib 2021. aasta alguseks. Tegemist on Kiikri Residentside teise etapiga.

Kiikri Residentside peatöövõtja on Metro Capitali tütarettevõte Kiikri Ehitus OÜ. Pikaajalise kogemusega ehitusspetsialistide meeskond on edukalt ellu viinud erineva arhitektuurse karakteri ja mahuga ehitusprojekte – Meerhofi Residents ja Meerhof 2.0, Kiikri Residentside esimese etapi elamud aadressil Kiikri 2 ja 2020. aastal valmiv Toom-Kuninga 15 arendus Uues Maailmas.

Kõiki kortereid varustab keskküte ning põrandad on mõnusad ja soojad tänu vesipõrandaküttele. Sundventilatsiooniseadmed tagavad pideva värske õhu juurdevoolu ja viivad korterist välja liigniiskuse.

Õhk on puhtam, kuna filtreeriv õhuvahetus vähendab tolmuosakeste hulka. Toas on tänu soojatagastusele ühtlasem temperatuur ja väiksem tuuletõmme.

Kodu, mis hingab Sinu rütmis Kodu, mis hingab Sinu rütmis

Kvaliteet, mille üle võid tunda uhkust

Hoone fassaad valmib naturaalsetest ja kauakestvatest materjalidest, mis säilitavad hästi soojust. Nii esimese korruse välisseinad kui otsaseinad on kaetud põletatud graniitplaadiga, mis loovad majale tõeliselt väärika, ent tänapäevase välimuse.

Asümmeetrilise suuruse ja paigutusega lintrõdud katavad maja suures ulatuses. Rõdude sisepinnad valmivad kvaliteetsest valgest alumiiniumplaadist ning tagaseinad on termotöödeldud lauast. Klaasid on päikesekaitse faktoriga, mis hoiavad toa suvel jahedana.

Maja siseseinad on ehitatud paksudest paneelidest, mis tagavad väga hea helipidavuse ja pakuvad suuremat privaatsust. Seal, kus paneeli kasutamine osutus võimatuks, asendab seda 3-kihiline Aeroc sein.

Kolme eraldiseisvat maja ühendab korterialune parkimisala, mille sissesõit asub A ja B maja vahel. Jäätmekäitluse jaoks on ehitatud siseruumidesse ventileeritud hoidla. Kinnistul asub suur mänguväljak ning Kiikri Residentsid on ümbritsetud hoolikalt kujundatud taimestikuga.

Kiikri Residentside müügiinfo

Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust