Inspireeriv töökeskkond

Avarusest pakatavad tööruumid

Kiikri Residentside esimesel korrusel paiknevad viis äripinda.
68-141m2 suurused pinnad sobivad nii alustavale kui ka juba kanda kinnitanud ettevõttele.
Iga äripinna juurde kuulub avar terrass, mille uksed avanevad Tuukri tänava või Kadrioru pargi poole.

Lihtne ligipääs ja mugavused

Kiikri Residentside äripinnad teeb mugavaks hea ligipääs, eriti võrreldes kesklinnaga. Sinu äri külastamiseks saavad kliendid auto mugavalt lähedale Tuukri tänava äärde parkida.

Kõigil äripindadel on kõrged ja avarust andvad aknad, mille ees paikneb mõnus terrass, mis on inspiratsiooni kogumise või puhkekohaks nii külastajatele kui ettevõtte töötajatele.

Maksejõulised kliendid

Kadriorus liigub väärtust ja kvaliteeti hindav klient. Seetõttu otsime äripindadele ettevõtteid, mis on valmis pakkuma eksklusiivsemaid tooteid ja teenuseid. Suured ruumid võiksid majutada näiteks ilusalonge, gurmeepoode, kunstigaleriisid või moestuudioid. Loodame siin näha mitmeid kohalike elanike elu rikastavaid ärisid.

Kiikri Residentside naabrusesse jäävad värskelt valminud Tivoli elamurajoon ja Liivaoja kvartal, mille elanikud on Sinu tulevase äri potentsiaalsed kliendid.

Töötajaid väärtustades

Kadrioru miljöö on tõeliselt töötajasõbralik. Läheduses asuvad park ja meri pakuvad lõõgastust isegi keset kiiret tööpäeva. Inspireerivas ümbruskonnas on töötajad õnnelikud ning motiveeritud. Läheduses asuvad mitmed söögikohad, kus on võimalik mugavalt keha kinnitada.

Inspireeriv töökeskkond Inspireeriv töökeskkond

Kiikri Residentside müügiinfo

Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust