Väärtused, mis püsivad

Me planeerime oma arendusi nii, et ka kauges tulevikus võiksime nende üle uhkust tunda. See tähendab investeerimist keskkonna­säästlikkusse ehitusse, taastuvenergia kasutamist ja loodussõbralike materjalide valikut.

Me loome elukeskkonda, kus tahaksime ka oma perega koos vanaks kasvada. Et oleks lihtne teha tervislikke elustiilivalikuid ja kerge leida tegevusi väikestele ja suurtele.

Me teame, et asukohast ei ole midagi tähtsamat. Seetõttu valime oma arendusi piirkondadesse, millel näeme kõrget potentsiaali mitte ainult täna, vaid ka tulevikus.

Kuid me armastame ka väljakutseid. Valime unikaalseid asukohti, mis pakuvad põnevust nii arendajale, arhitektile kui insenerile. Seetõttu leiad meie arendusi erinevatest paikadest üle Tallinna. Kalamajast Piritani ja Kadriorust Vanalinnani.

“Pingutame päevast päeva selle nimel, et iga uus projekt oleks eelmisest parem.”

Metro Capital on kodumaine ettevõte, mis on panustanud Tallinna elamuarendusse juba üle kümne aasta. Meie eesmärk on luua elukeskkond, kus tulevastel elanikel on tõeliselt hea elada.

Finantseerime oma arendusprojekte koostöös pikaajaliste partneritega, kelle puhul on tagatud projektide edukas lõpuleviimine ja tähtaegade täitmine ka turbulentses majanduskeskkonnas.

Oleme viimase paari aastaga rajanud Tallinnasse enam kui 400 uut korterit ja andnud klientidele üle enam kui 50 000m2 põrandapinda. See teeb meid üheks suurimaks tegijaks uute korterite arendus- ja
müügiturul.

Meie arenduste portfoolios on nii modernsust kui ajaloolist kombineeriv Metro Plaza ärihoone, eksklusiivne Meerhofi Kvartal, uhke Pirita Rannahoone ja Lillepaviljon ning mereäärne Tivoli elamurajoon. Nüüd on meie saavutuste pikka nimekirja lisandunud ka imekaunid Kiikri Residentsid, kust võid leida enda uue kodu.

Tivoli elamurajoon
Tivoli elamurajoon VAATA
Meerhof 2.0
Meerhof 2.0 VAATA
Laheranna Kinnistud
Laheranna Kinnistud VAATA
Meerhofi residents
Meerhofi residents
Pirita Rannahoone
Pirita Rannahoone
Burmani maja kesklinnas
Burmani maja kesklinnas
Metro Plaza ärihoone
Metro Plaza ärihoone
Wiedemanni 11 Kadriorus
Wiedemanni 11 Kadriorus
Valgevase 11 Kalamajas
Valgevase 11 Kalamajas

Kiikri Residentside müügiinfo

Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust