Väärtused, mis püsivad

Planeerime oma arendusi nii, et ka kauges tulevikus võiksime nende üle uhkust tunda. See tähendab investeerimist keskkonna­säästlikkusse ehitusse, taastuvenergia kasutamist ja loodussõbralike materjalide valikut.

Loome elukeskkonda, kus tahaksime ka oma perega kaua elada. Et oleks lihtne teha tervislikke elustiilivalikuid ja leida tegevusi nii väikestele kui suurtele.

Me teame, et asukohast ei ole midagi tähtsamat. Seetõttu valime oma arendusi piirkondadesse, kus näeme elanike jaoks kõrget potentsiaali mitte ainult täna, vaid ka tulevikus.

Kuid me armastame ka väljakutseid. Valime unikaalseid asukohti, mis pakuvad põnevust nii arendajale, arhitektile kui insenerile. Seetõttu leiad meie arendusi erinevatest paikadest üle Tallinna. Kalamajast Piritani ja Kadriorust Vanalinnani.

“Pingutame päevast päeva selle nimel, et iga uus projekt oleks eelmisest parem.”

Metro Capital on kodumaine ettevõte, mis on panustanud Tallinna elamuarendusse juba üle kümne aasta. Meie eesmärk on luua elukeskkond, kus tulevastel elanikel on tõeliselt hea elada.

Finantseerime oma arendusprojekte koostöös pikaajaliste partneritega, kelle puhul on tagatud projektide edukas lõpuleviimine ja tähtaegade täitmine ka turbulentses majanduskeskkonnas.

Oleme viimase paari aastaga rajanud Tallinnasse enam kui 400 uut korterit ja andnud klientidele üle enam kui 50 000m2 põrandapinda. See teeb meid üheks suurimaks tegijaks uute korterite arendus- ja müügiturul Tallinnas.

Meie arenduste portfoolios on nii modernsust kui ajaloolist kombineeriv Metro Plaza ärihoone, eksklusiivne Meerhofi Kvartal, uhke Pirita Rannahoone ja Lillepaviljon ning mereäärne Tivoli elamurajoon. Nüüd on meie saavutuste pikka nimekirja lisandunud ka imekaunid Kiikri Residentsid ja uusim korterelamu Toom-Kuninga 15 kesklinnas, mis valmib 2020. aastal.

Toom-Kuninga 15
Toom-Kuninga 15 VAATA
Meerhof 2.0 ja Meerhofi residents
Meerhof 2.0 ja Meerhofi residents VAATA
Tivoli elamurajoon
Tivoli elamurajoon VAATA
Laheranna Kinnistud
Laheranna Kinnistud VAATA
Pirita Rannahoone
Pirita Rannahoone
Burmani maja kesklinnas
Burmani maja kesklinnas
Metro Plaza ärihoone
Metro Plaza ärihoone
Wiedemanni 11 Kadriorus
Wiedemanni 11 Kadriorus
Valgevase 11 Kalamajas
Valgevase 11 Kalamajas
Äripäeva TOP ettevõte 2019

Kiikri Residentside müügiinfo

Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust